Duben 2008

Futuroskop

27. dubna 2008 v 14:00 | Alojs
VYBERTE SI DÍL KTERÝ CHCETE SLEDOVAT, PAK KLIKNĚTE 2X NA OBRAZOVKU A MÁTE TO PŘES CELOU OBRAZOVKU...PĚKNOU PODÍVANOU

Co týden vzal

27. dubna 2008 v 13:52 | Alojs
VYBERTE SI DÍL KTERÝ CHCETE VIDĚT, PAK KLIKNĚTE 2X NA BRAZOVKU A BUDETE MÍT OBRAZ PŘES CELOU OBRAZOVKU...PĚKNOU PODÍVANOU

Bydlení je hra

27. dubna 2008 v 13:44 | Alojs
VYBERTE SI DÍL NA KTERÝ SE CHCETE DÍVAT KLIKNĚTE 2X NA OBRAZOVKU A MÁTE TO PŘES CELOU OBRAZOVKU...PŘÍJEMNOU PODÍVANOU

Nejroztomilejší mazlíček

26. dubna 2008 v 17:11 | Alojs |  Soutěže!!!
Ahoj, mám pro Vás soutěž o nejroztomilejšího mazlíčka.Posílejte fotky Vašich mazlíčků na e-mail: lojsa.lojsa@seznam.cz a ty nejhezčí zveřejním na mých stránkách také v této rubrice!!Napište jméno Vaše i mazlíčka...Soutěž potrvá asi do konce května.Tak se snažte ať je právě ta Vaše fotka nejhezčí...

S pozdravem a přáním pěkného dne

ALOJS


Kabat Pohoda

21. dubna 2008 v 13:46 | Alojs |  písničky z Youtube
Russian Climbing

20. dubna 2008 v 13:06 | Alojs |  písničky z Youtube
Tak to je good

První rande

19. dubna 2008 v 16:02 | Alojs
 1. jméno idola, popřípadě kluka
 2. nějakou část těla
 3. dárek, co ti někdy dal
 4. kus nábytku
 5. něco, co patří k vybavení bytu
 6. barva
 7. zvíře
 8. část těla
 9. příslovce, které vyjadřuje stav nálady
 10. zvířecí zvuk
 11. nějaký předmět
 12. cokoli, čím můžeš něco pevně uchopit
 13. část oblečení
 14. část těla
 15. název tvé nej písničky
 16. jméno zpěváka
 17. něco, co dělá hluk
 18. otvor na těle (např. pusa, nos...)
 19. sladkost
 20. část kalhot
 21. nějaká domácí práce
 22. oblíbené číslo
 23. část obličeje
Teďka si podle čísel doplňuj tvoje odpovědi v následujícím textu:
MÉ RANDE S...(1)...
Když jsem otevřela dveře, políbil mě na...(2)... V ruce držel...(3)... Společně jsme si pak sedli na...(4)... Samou nervozitou zakopl o...(5)... Bylo mu chudákovi tak trapně, že z toho byl celý...(6)... Ale to ještě nebylo všechno! Kde se vzal, tu se vzal můj...(7)... Chicco, lehl si k jeho nohám a začal mu lízat...(8)... ...(9)...si setřel Chiccovy sliny. Chicco to ale nevzdal a začal...(10)... jak o život. Byla jsem z toho tak nervózní, že jsem po Chiccovi hodila ...(11)... Pak jsme se konečně začali líbat. Byla jsem z toho úplně mimo. Pak si mě k sobě ...(12)... přitáhl a začal mě pomalu a vášnivě svlékat ...(13)... Něžně jsem ho pohladila po ...(14)... a začeptala mu do ouška: "...(15)..." Tak ho to dojalo, že mi zazpíval nejnovější hit od ...(16)... Bohužel to v jeho podání znělo jako ...(17)... Abych ho nenápadně utišila co nejrychleji, strčila mu do ...(18)... jeho oblíbené...(19)... Když vtom mu začal v ...(20)... zvonit mobil. Byla to jeho máma. Má prý jít okamžitě domů, protože zapomněl na ...(21)... Škoda! Ale slíbil mi, že se za ...(22)... dní uvidíme. Na rozloučenou mi ještě vtiskl na ...(23)... vášnivý polibek

To známe-první rande

19. dubna 2008 v 16:00 | Alojs

První rande - co dělat a čeho se vyvarovat

CO DĚLAT

*Být uvolněná a pohodová. Prostě chovat se nenuceně a být free. Kazí to atmosféru, když se holka celý večer nervuje, aby něco nepokazila.
*Mluvit, mluvit, mluvit. K čemu by mi byla supermodelka z plakátů, když bych si s ní neměl o čem povídat? A navíc - ticho na prvním rande je hroznej trapas...
*Umět dívat se mi do očí. Když jí něco povídám, baví mě, když se mi věnuje a kouká mi do očí. Nemám rád stydlivky, které se dívají všude okolo, jen ne na mě.
*Být veselá a pozorná. Líbí se mi, když je s ní sranda a máme si co říct. Taky mám rád, když mi umí naslouchat a třeba mi dokáže i poradit.
*Chtít se o mně dozvědět co nejvíc. Je fajn mít pocit, že se o mě zajímá, a třeba přijít na to, že máme stejné zájmy. Pak už to jde samo.
*Být diskrétní. Je to příšernej pocit, když zjistím, že všechno, co jsem jí na prvním rande důvěrně svěřil, vědí všechny její kamarádky.

CO NEDĚLAT

*Hrát si na světačku, co všechno ví a všechno zná, nebo se přetvařovat. Líbí se mi, když svoje slabiny dokáže přiznat a třeba je i obrátit v přednost.
*Nosit nepohodlné oblečení. Úplně mě vytáčí, když si holka neustále kontroluje, jestli je všechno tak, jak má, nebo když celý večer opakuje, že jí z těch bot bolí nohy.
*Mluvit pořád o tom, jaký byl její bývalý. Jsem na to přímo alergický. Když mi říká, jaký byl dokonalý, připadám si trapně. Když povídá o tom, jaký byl hlupák, hned mě napadá, že za nějaký čas by takhle mohla mluvit i o mně.
*Být moc silně nalíčená. Je strašný, když chci dát holce pusu, a polovina její rtěnky zůstane na mně.
*Jíst jak prasátko. Nepřipadá mi zrovna romantické, když jí polovina večeře vypadne z talíře přímo na stůl nebo do klína.
*Pořád mě chválit. Jednou, dvakrát ano. Když mi pochlebuje dvacetkrát během hodiny, začíná mi to být podezřelé...
*Spěchat. Nerad se nechávám do něčeho tlačit, a když si holka se mnou začne na prvním rande plánovat velký dům a tři děti, je to pro mě konečná.

První setkání

19. dubna 2008 v 15:59 | Alojs
1. Sraz si dávej na nějakém frekventovaném místě a v takový čas, kdy bude kolem hodně lidí.

2. Předem se dohodněte, že se poznáte podle oblečení. Na schůzku si raději vem něco úplně něco jiného. Dotyčný Tě tak nepozná a Ty si ho budeš moci pořádně prohlédnout. Je to sice trochu nefér, ale lepší, než na to pak doplatit.

3. Pokud budeš cítit, že je všechno v pořádku, omluv se, že jsi si vzal jiné oblečení třeba proto, že jsi to "staré" nenašla ...

4. Pokud zjistíš, že ten druhý není Tvůj typ, co nejrychleji se snaž setkání ukončit. V tomto případě platí - upřímnost nade vše !

5. Pokud vycítíš, že jsi tomu druhému napadla do oka, nesnaž se to lámat přes koleno a dej svému protějšku šanci schůzku přijatelně ukončit.

Jak na první rande

Už je to tady ! - kontakt s Tvým vyvoleným se vydařil a Ty jdeš na první rande ! Většina prvních schůzek probíhá podle stejného scénáře. Žena i muž se snaží vypadat a mluvit co nejlépe, zkrátka - chtějí se tomu druhému zalíbit. Mnohdy to ale končí fiaskem, protože se nedokáží chovat přirozeně a dělají ze sebe něco, co ve skutečnosti nejsou. Chceš se toho vyvarovat ? Tady jsou rady ...
1. Schůzku si pečlivě naplánuj a snaž se být co nejklidnější.

2. Obleč se tak, abys ses cítila jistě a sebevědomě. Nepřeháněj to s makeupem ani s parfémem. V obou případech je nejlepší jen jemný náznak.

3. Dívej se tomu druhému do očí a s klidem a rozmyslem si povídejte. Přitom dávej prostor k vyjádření i druhé straně !

4. Ideálním prostředkem, jak zaujmout, je humor. Ten totiž spojuje i uvolňuje. Všímejte si, zda se smějete stejným průpovídkám a situacím.

5. Nebojte se nadhodit i nějaké choulostivější téma. I podle toho poznáte, jestli se k sobě hodíte.

Poprvé a naposled !

Víš, kdy je lepší, aby Tvoje první schůzka byla i tou poslední ?
... pokud jediné téma, o kterém je schopen Tvůj partner mluvit, je jeho předchozí vztah.

... když o svém předchozím partnerovi bude mluvit jako o tom nejhorším, který mu jen a jen ubližoval.

... bude-li celý večer mluvit jen o sobě, o své práci, o svých zážitcích, aniž by se zeptal na cokoliv Tebe